Demetevler Demirdöküm Servisi 344 00 99

ANKARA demirdöküm KOMBİ SERVİSİ

Demetevler Demirdöküm Servisi markanın üretimi olan tüm cihazlar için gerekli eğitimi almış, kursunu görmüş ve yeterli seviyeye ulaştıktan sonra servis işlemine başlamış olan elemanları ile görev yapmaktadır. Demirdöküm servisi olarak biz her zaman işimizi en doğru, en düzgün şekilde yapmak için çalışmaktayız.

Bunun yolu da ilk önce eğitimden geçer. Demirdöküm kombi cihazlarınız için bakım ve tamir hizmeti sunan ekiplerimiz aynı zamanda şikayet durumunuza göre de çalışmalar yapmaktadır. Mesela sesli çalışan kombiniz mi var ?

Veya su damlaması görülmesi durumunda hemen teknik desteğimizi sunarak sizlere yardımcı olmaktayız. Demetevler bölgesinin tamamını kapsayan servis çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmekteyiz.

Demirdöküm Kullanıcılarının Güvenle Çalışacağı Bir Servisiz

Demirdöküm ailesinin siz değerli üyelerine her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek en büyük arzumuzdur.

Demirdöküm markası başta kombi ürünlerini üretmek için kurulmuş, fakat ilerleyen yıllarda ürün çeşitliliğini arttırarak ısıtma ve soğutma sistemlerinde söz sahibi olmuştur.

Demirdöküm klima ve Demirdöküm şofben ürünleriniz için de her zaman hizmetinizde olan ustalarımız piyasanın en tecrübeli ve en deneyimli kişileri arasından özenle seçilerek bünyemize katılmıştır.

Yetki belgesi ve ustalık sertifikası olmayan personeller asla bizimle çalışamaz. Bunun nedeni müdahale ettiğimiz işlerde üstün başarı sağlamak, ürünlerinizi garantili onarmak ve hiç bir şekilde sizi ve bizi risk altında bırakmamaktır.

Bizi arayarak servis çağırmanızın neticesinde o konunun uzmanı olan personelimiz anında adresinize yönlendirilir. Sorun kombinizdeyse kombi ustası, klimanızdaysa klima ustası, şofbeninizdeyse şofben tamiri ve bakımından anlayan en iyi personelimiz yönlendirilir.

Demetevler Demirdöküm Servisi çalışmalarını mesai saatleri dışında da sürdürerek mağdur olduğunuz anda sizin yanınızda olmak için görev yapmaktadır. İşlemlerimiz 1 yıl garantili ve orjinal Demirdöküm marka yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır.

Demetevler Demirdöküm Servisi bakım montaj onarım ve yedek parça işlerinizi gerçekleştirmek için 7/24 mesai yapmaktadır. Özellikle soğuk kış mevsiminde kombi cihazınız ile ilgili sorunlarınızı çözmek için, veya yazın bunaltıcı havalarda sıcaktan bitkin düştüğünüzde klimanız çalışmadığında size yardımcı olacak bir ekibimiz mutlaka vardır.

Klima nakil, borulama gaz dolumu işler için de yine bizimle temas kurmalısınız. Demirdöküm markasının etkili ve hızlı servisi olarak bizler her zaman sizleri memnun etmek için çalışmaktayız. Şikayet ve önerilerinizi bize, memnuniyetlerinizi çevrenize iletiniz.

Demetevler Demirdöküm Servisi garantisi ile Demirdöküm marka kombi ve şofbenleriniz artık emin ellerdedir. Ankara Demetevler sakinlerine yıllardır olduğu gibi Demirdöküm marka cihazlarında gerekli tüm bakım ve onarım işlemleri için yardımcı oluyoruz.

Uzman Personel Desteği İçin İletişime Geçiniz

Kombi ve şofbenler Demirdöküm markası altında her ne kadar sorunsuz bir şekilde çalışsa da bazen hem parça hem de elektrik ya da gaz ile alakalı sorunlar çıkabiliyor. Böyle bir durumda cihazınızı tanıyan ve bilinçli müdahalede bulunacak bir ekipten yardım almanız gerekir. Donanımlı atölyesi ve eğitimli personeli ile firmamızdan bu konuda gece gündüz demeden destek alabilirsiniz.

Kombi ve şofbenlerinizin yılda iki defa rutin bakımı yapılırsa sene içerisinde büyük sorunlarla karşılaşmazsınız. Gerekli parça bakımlarını Demetevler Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz hızla yapmakta ve sorun olmadığına emin olmaktadır. Bilinçli müdahale ile yapılacak bakımlar uzun vadede cihazlarınızı sorunsuz kullanmanıza yardımcı olacaktır. Kombi ve şofbenlerde rutin olarak pek çok benzer arıza ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenin ana brülörünün yavaş ateşlenmesi bu arızalardan bir tanesidir.

Ana brülörün yavaş ateşlenmesi ile cihazdan performans almanız mümkün olmayacaktır. Böyle bir durumda parça değişimine gerek duyulabilir. Demetevler Demirdöküm Servisi ekibimiz orijinal yedek parça ile sorununuzu anında çözecektir. Şofbenlerde karşılaştığımız bir diğer sorun ise şofbenin suyu az ısıtması sorunudur.

Az ısıtma ya da ısıtmama sorunu genellikle ısıtıcılardan ikisinin kopuk olması ile ortaya çıkabilir. Bu nedenle enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir ki bu da suyun az ısınmasına neden olmaktadır. Ayrıca ısıtıcıların kireç kaplaması da bir diğer neden olarak görülmektedir. Demetevler Demirdöküm Servisi uzman teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayarak uygun yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Bakım Onarım Ve Montaj İşlemleriniz İçin Randevu Alınız

Demirdöküm kombilerde de hiç beklenmeyen bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Kombide su basınç dengesizlikleri görülebilir. Eğer su basıncı düşük ise cihaza su basılmalıdır. Doldurma musluğu ile su basım işlemini yapabilirsiniz. Kombinizin su basıncı eğer 3 barın üzerinde gözüküyor ise bu da yüksek anlamına gelir. Kaloriferin yan bölmesinde bulunan vanalardan su alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

1 bara gelene kadar bu işlemi yapmalısınız. Bu şekilde cihazınızın su basınç seviyesi de kontrol altına alınmış olacaktır. Demetevler Demirdöküm Servisi olarak bu ve benzer her tür sorunda bizlerden aralıksız hizmet alabilirsiniz. Ankara için tek numaramız günün 24 saati hizmet vermektedir. Sizlere hızla dönüyor ve gezici aracımızı bulunduğunuz yere yönlendirerek kombi ya da şofbeninizdeki arızayı hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Demetevler sakinlerinin günün dilediği saatte arayıp anında ulaşabileceği bir servisleri bulunmaktadır. Demetevler Demirdöküm Servisi olarak Demirdöküm marka cihazlarınız konusunda aklınıza takılan en ufak sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz

Demetevler Demirdöküm Servisi, Demetevler Kombi Servisi kategorisine gönderildi Etiketler: , ,
Arayın