Yenimahalle Kombi Servisi

0312 344 00 99

Kış aylarında kömür, odun masrafından, soba ve duvar temizliği gibi zahmetlerden kurtulmanın adı olarak nitelendirilen kombiler, yaz-kış sıcak su temini için kullanılırken kış aylarında ısınma ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Kombilerde yaz-kış ayarını kontrol edebilmek için kullanılan vanalar çeşitli nedenlerden dolayı tıkanmakta ve kış aylarında doğalgaz radyatörlerinin ısınmamasına neden olmaktadır. dönemlik bakımların aksatılması nedeniyle meydana gelen arızaları, Yenimahalle Kombi servisi kısa süre içerisinde servis ücreti dahilinde tamir etmekte, gerekli kontrolleri de yapmaktadır.

Oluşan basınç sorunlarını ve voltaj sıkıntılarında çeşitli kodlarla kullanıcıyı bilgilendiren kombiler, bölgesel elektrik arızalarında ve yüksek voltaj nedeniyle arızalanmakta, çoğu zaman hiç çalışmamaktadır. Sancaktepe servisi deneyimli servis personeli ile kullanıcıyı gerekli şekilde bilgilendirmekte mümkün olan tamir işlemlerini yerine getirmektedir. periyodik kombi bakımını yaparak oluşabilecek olası arızaların önüne geçilmesi sağlanırken oluşan arızalar nedeniyle yüksek bütçeli masraflardan kullanıcı kurtarılmaktadır.

Kombilerin tamir, bakım ve onarım işlemlerini büyük bir ciddiyetle yapan Yenimahalle Kombi servisi güvenilir servis personeli ile güler yüzlü teknik servis hizmeti sunmaktadır. kullanıcının beklentilerinin kısa sürede yerine getirilmesi, tamir işleminin kısa sürede yapılması gibi nedenlerle %100 müşteri memnuniyeti garantisi verilmektedir. ayrıca yapılan teknik servis hizmetleri sırasında değişimi yapılan yedek parçalar için müşteriye en az 1 yıllık garanti verilmekte arızanın tekrarlanması halinde müşteriden her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: , , , ,
Arayın